Uśmiech i pasja
to My!

Więcej uśmiechu
i pasji od Przewodników
Bez Granic

Agata Sosnowska
Barcelona, Hiszpania

Licencjonowana przewodniczka po Barcelonie i Katalonii od 2011 roku. Dla niej Barcelona to wielka pasja. Podczas wycieczek zaraża wszystkich swoja miłością do tego magicznego miasta. Pozytywna energia!

Sebastian Mączka
Barcelona, Hiszpania

Licencjonowany przewodnik po Barcelonie
i Katalonii od 2012 roku, pomysłodawca projektu Barcelona po Polsku. Mieszka tu od 2007 roku. Niespokojny duch, podróżnik, człowiek orkiestra,
z nim wszystko jest możliwe! Jego wielką pasją
jest sztuka.

Ewelina Masłowska
Barcelona, Hiszpania

Przewodniczka specjalizująca się w wycieczkach rowerowych i spacerach po zakamarkach starego miasta. W wolne dni budzi ją dźwięk XV wiecznego kościoła Santa María del Pi, w którym mieszkają najstarsi giganci Barcelony. Czasem rozczochrana
i zakręcona!

Patrycja Bielska-Couto
Porto, Portugalia

Chodzący uśmiech i wiedza. O Porto wie prawie wszystko. Łączy w sobie cechy autochtona, gospodarza i sprawozdawcy „portugalskości”. Znajdzie przejście i wejście przez tajemne drzwi.
Jej barwny język, dowcip i wiedza z łatwością wprowadzają w świat historii, kuchennych smaków
i miłosnych legend.

Milena Dąbrowska
Azory, Portugalia

Mówi o sobie, że pomaga doświadczać Azorów.
W pracy kieruje się ideą zrównoważonej i odpowiedzialnej turystyki. Azory to najlepiej strzeżony sekret Europy, a Milena uchyla rąbka tej tajemnicy.

Grażyna Kolanko
Algarve, Portugalia

Licencjonowana przewodniczka po Algarve. W jej opowieściach ten region, to nie tylko zachwycające widoki i atrakcje, ale także smakowite pomarańcze, słodkie figi, chrupiące migdały i wyjątkowe winnice, czym chce podzielić się z podróżnikami.

czytaj więcej na przewodnicy bez granic

Zostańmy w kontakcie
travel@iwant.pl

Znajdź nas także na

Możesz nas także obserwować na naszych
social mediach…….