Zimowisko narciarsko-snowboardowe

Śnieżne szaleństwo

termin:
16 – 23.02.2019 r. (8 dni)

Program wycieczki

Dzień 1:

Spotkanie pod szkołą o godz. 7:00, wyjazd autokaru o godz. 7:20 do Gliczarowa Górnego. Po drodze przerwy, podczas których będzie możliwy dostęp do gorącej wody, kawy rozpuszczalnej, herbaty, „gorących kubków”, kisieli, itp. Przyjazd do Pensjonatu „Hyrny”, zakwaterowanie, kolacja, spotkanie organizacyjne, nocleg.

Pensjonat “Hyrny” posiada ok. 55 miejsc noclegowych w pokojach 3-, 4-, 5- i 6-osobowych. Pokoje są z łazienkami i WC, wyposażone w TV, Internet, część z balkonami. Do dyspozycji gości jest stylowa stołówka, sala z kominkiem, salka sportowo-widokowa, stół do ping-ponga, piłkarzyki, bilard, a także mini siłownia z rowerkiem i bieżnią. Dostępne są również naczynia, sztućce, czajniki elektryczne oraz lodówka.

Dzień 2 – 6:

Podczas pobytu czekają nas: cztery dni na stoku narciarskim, czterodniowe szkolenie narciarskie i snowboardowe (3 do 4 godzin dziennie), cztery smaczne i pożywne posiłki, wycieczki piesze w Tatry z przewodnikiem górskim, wycieczka autokarowa „Podhale i okolice”, kąpiel w basenach termalnych, wieczorno-nocny kulig z pochodniami i ogniskiem, gry i zabawy na śniegu, a na koniec Wieczór Regionalny i Uroczystość Wręczenia Złotej Ciupagi.

Dzień 7:

Śniadanie, wyjazd do Zakopanego, czas wolny, powrót na obiadokolację, wykwaterowanie, odbiór paczek z prowiantem na drogę, wyjazd w drogę powrotną ok. godziny 20:00.

Dzień 8:

Przyjazd do Gdyni około godziny 6:00.

Więcej

PODOBNE OFERTY

Ferie zimowe w słońcu Portugalii! – Aktywny wypoczynek w Algarve

Zobacz