Zakopane

Spływ Dunajcem – Kraków

termin:
kwiecień – wrzesień 2020 (8 dni)

CENA

  • 850 zł/osoba dorosła
  • 650 zł za dzieci do lat 12
  • 0 zł dzieci do 3 lat

Programy wycieczek

Dzień 1:

Zakwaterowanie Samodzielny dojazd do Domu Wczasowego „Willa Tatra House”, zakwaterowanie. Nocleg.

Pensjonat Willa Tatra House znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy Zakopanego, w otoczeniu Tatr Wysokich i Zachodnich. Jest z niego blisko zarówno do centrum miasta, jak i na najpopularniejsze piesze szlaki. Obiekt został urządzony w typowo góralskim stylu, co pozwala idealnie wczuć się w atmosferę regionu. Pokoje utrzymane w wysokim standardzie są przestronne i komfortowe, świetnie sprawdzają się również przy pobytach rodzin z dziećmi. Każdy z pokoi jest wyposażony w telewizor, dostęp do sieci WiFi oraz gustowną łazienkę. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego parkingu. Dla dzieci natomiast do użytku oddane został plac zabaw z trampoliną.

Dni 2-7: Śniadanie. Korzystanie z atrakcji otoczenia, wygód Pensjonatu „Willa Tatra House” oraz uczestnictwo w wycieczkach. Nocleg.

Dzień 8: Śniadanie, wykwaterowanie. Samodzielny powrót.

Kraków przyciąga zabytkami, bogactwem kultury i niesamowitą atmosferą. Rynek Główny ma wyjątkowe znaczenie historyczne, kulturowe i społeczne. Obecnie jest największym placem Krakowa oraz jednym z największych rynków w Europie. Bazylika Mariacka słynie z największego w Europie gotyckiego ołtarza, autorstwa mistrza Wita Stwosza. Z wieży kościoła co godzinę grany jest hejnał mariacki. Zwiedzając Rynek zobaczymy także Sukiennice i pomnik Adama Mickiewicza. Wawel jest naszym symbolem narodowym i kulturowym. Był siedzibą polskich władców, ich nekropolią i miejscem, gdzie kształtowała się historia Polski.

Spływ przełomem Dunajca wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Pienin. Z Niedzicy udadzą się Państwo w ponad dwugodzinną przeprawę drewnianymi tratwami rwącym nurtem Dunajca. Różnorodność szybko zmieniających się krajobrazów zadziwi nawet najbardziej wymagających. Spływ rozpoczyna się w Sromowcach Kątach, a kończy w Szczawnicy. Oprócz głównej atrakcji pokażemy Państwu urokliwe zakątki polskiego Spisza, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie. Wyjazd o godz. 9:30, powrót ok. 19:00.

Więcej
zakopane-ekspedycja-03-tatry-morskie-oko zakopane-zima-05 04-zakopane-krakow-dunajec-splyw 03-zakopane-krakow-dunajec-splyw zakopane-pod-giewontem01-tatry krakow-kazimierz-01-małopolska
a02-zakopane-krakow-wawel a02zakopane-wadowice-oswiecim-tatry

Cena wyjazdu obejmuje

– zakwaterowanie w Pensjonacie „Willa Tatra House” (7 noclegów)

– wyżywienie: śniadania

– wycieczki zawarte w programie

– usługi przewodników podczas wycieczek

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

(Wawel, Kościół Mariacki)

– taksę klimatyczną

– ubezpieczenie NNW

PODOBNE OFERTY

04-zakopane-wadowice-oswiecim

Śladami Jana Pawła II Jasna Góra – Muzeum Auschwitz – Kraków – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz