Wybrzeże Św. Wincentego: off-road szlakami Alentejo

Program wycieczki

Wyprawa wysokiej klasy jeepami z lokalnymi wykwalifikowanymi pasjonatami off-roadu.

Jest to nie lada gratka dla tych, którzy chcą wybrać się na południe od Lizbony, wzdłuż Wybrzeża Św. Wincentego (port. Costa Vicentina) w Alentejo. Jest to jeden z najmniej skażonych turystyką obszarów Portugalii, nasycony dzikimi plażami i naturalnym pejzażem. Mało kto tutaj zagląda, a lokalna przyroda jest chroniona licznymi parkami krajobrazowymi.

W trakcie wyprawy trafimy na niezliczone dzikie plaże, do których dotrzemy poza utartym szlakiem. W programie dwa noclegi na trasie w otoczeniu natury, poza chaosem wielkich miast.

W trakcie wyprawy, każdego dnia zapewniamy mini-piknik na trasie, w otoczeniu natury, a wieczorem kolacje w regionalnych tawernach i restauracjach.

Swojski klimat, ocean i malownicze pejzaże, jest to niesamowita okazja, aby poznać czym żyje ten dotąd nieskażony przemysłem turystycznym kraniec Europy. Każdy dzień liczy ok. 10 postojów na trasie w unikatowych sceneriach.

Zwiedzimy m.in.: nad atlantycką Lagunę Albufeira, malowniczy Przylądek Espichel, Sesimbrę, półwysep Troia. Końcowy punkt programu to oddalona o 200 km od Lizbona, malownicza Zambujeira do Mar.

Nasze inne realizacje z jeepami możesz znaleźć w zakładce “Nasze realizacje”

Klimat Lizbony i okolic

Więcej

PODOBNE OFERTY

Na północ od Lizbony: oceaniczny off-road do mekki surferów

Zobacz

Dzikie wybrzeże okolic Lizbony: off-road na przylądek Cabo da Roca

Zobacz