Hiszpania

- gorące południe kraju

termin:
28.06 – 05.07.2017 r. (8 dni)

CENA

 • 3300 zł osoba dorosła,
 • 2400 zł dzieci do 12 roku życia,
 • O zł dzieci do 2 roku życia.

Program wycieczki

Dzień 1:

Przelot Gdańsk – Alicante

Zbiórka uczestników w porcie lotniczym im Lecha Wałęsy w Gdańsku o godz. 15:00. Odprawa bagażowo-paszportowa, wylot samolotu o godz. 17:30, planowy przylot do Alicante o godzinie 21:00. Transfer autokarem z portu lotniczego do Benidormu na zakwaterowanie w Hotelu*** MH Olympus, kolacja, nocleg.

Hotel *** MH Olympus – położony w centrum Benidormu, w pobliżu licznych sklepików, bazarów, restauracji, dyskotek i barów, plaża ok. 10-15 minut spacerem. Na dachu hotelu znajduję się odkryty basen z oddzielną częścią dla dzieci i leżakami, gdzie czas spędza się miło zarówno za dnia jak i wieczorami. Każdy pokój jest klimatyzowany, z balkonem, wyposażony w suszarkę do włosów i telewizor. Pokoje sprzątane są codziennie, a restauracja hotelowa serwuje potrawy kuchni śródziemnomorskiej i europejskiej w formie bufetu. Do obiadu i kolacji podaje się wino lub piwo lub sangrie. Hotel jest świetnym wyborem dla par i rodzin z dziećmi. Położony pomiędzy dwoma piaszczystymi plażami – plażą „Playa de Poniente” i dwukilometrową „Playa de Levante”. Benidorm to cel podróży turystów z całego świata, co pozwoliło przyjąć mu przydomek „Las Vegas Hiszpanii”.

Dzień 2:

Wypoczynek

Korzystanie z atrakcji hotelu i okolic. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja. Nocleg.

Dzień 3:

Wycieczka do Alicante

Śniadanie, wypoczynek. Po obiedzie przejazd tramwajem po trasie widokowej do Alicante. Wjazd windą zainstalowaną w szybie wykutym w skale (ponad 200 m) do zamku Santa Barbara skąd rozpościera się widok na całe miasto oraz wybrzeże Costa Blanca. Spacer po centrum miasta, czas wolny, powrót do hotelu na kolację. Nocleg.

Dzień 4:

Wypoczynek

Korzystanie z atrakcji hotelu i okolic. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja. Nocleg.

Dzień 5:

Wypoczynek

Korzystanie z atrakcji hotelu i okolic. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja. Nocleg.

Dzień 6:

Wycieczka do Oceanarium w Walencji

Śniadanie, wypoczynek. Wczesny obiad lub paczki lunchowe, przejazd do Walencji. Wizyta w Oceanarium.

Oceanarium ma 2 poziomy. Na górnych, otoczonych wspaniałym słodkowodnym jeziorem zamieszkałym przez pelikany, kormorany i flamingi, znajduje się wystawa pod gołym niebem. Na poziomach dolnych znajdziesz największe akwaria w Europie, a w nich przedstawicieli głównych ekosystemów wodnych. Wyruszymy w podróż przez Morze Śródziemne, mokradła, morza klimatu umiarkowanego i tropikalnego, Antarktykę, Arktykę, oceany całego świata, a nawet Morze Czerwone. Poznamy zachowanie ponad 45 000 wodnych stworzeń, w tym morsów, meduz, lwów morskich i rekinów. Powrót do hotelu na kolację. Nocleg.

Dzień 7:

Wypoczynek

Korzystanie z atrakcji hotelu i okolic. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja. Nocleg.

Dzień 8:

Powrót do Polski

Śniadanie, wykwaterowanie. Transfer do portu lotniczego w Alicante. Odprawa bagażowo-paszportowa, wylot samolotu o godz. 13:35, planowy przylot do portu lotniczego w Gdańsku o godzinie 17:05.

Uwaga:

Kolejność zwiedzania oraz miejsca wylotu mogą ulec zmianie.

Więcej

Cena wyjazdu obejmuje

 1. Przelot samolotem (w tym 1 bagaż o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm)
 2. Transfery autokarem w Hiszpanii
 3. Zakwaterowanie w hotelu *** MH Olympus w Benidormie
 4. Wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje)
 5. Bilety wstępu do odwiedzanych obiektów
 6. Wycieczkę do Alicante i Walencji
 7. Bilet wstępu do największego w Europie Oceanarium w Walencji
 8. Bilety na komunikację miejską podczas wycieczki do Alicante
 9. Opiekę pilota
 10. Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
 11. opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodną z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 roku

Cena wyjazdu nie obejmuje

Uwaga! Przy podpisywaniu umowy jest możliwość wykupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego o wadze 15 kg – 299 zł oraz 20 kg – 387 zł. Ceny ze strony www.ryanair.com