Warszawa od podszewki

Pałac Kultury – Park Łazienkowski – Stadion Narodowy – Pałac Prezydencki

termin:
do uzgodnienia (3 dni)

CENA

 • 485 zł/os. (44-41 uczestników)
 • 510 zł/os. (40-37 uczestników)
 • 540 zł/os (36-33 uczestników)
 • 580 zł/os. (32-29 uczestników)

Program wycieczki

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Dzień 1:

Zbiórka uczestników pod szkołą wcześnie rano. Wyjazd w stronę Warszawy. Obiad w restauracji. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Polski: budynki Sejmu i Senatu, spacer po Parku Łazienkowskim, Stadion Narodowy – zwiedzanie (trasa „Piłkarskie Emocje”). Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Warszawy: Muzeum Wojska Polskiego, wjazd na taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Rynek Starego Miasta, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza – zmiana warty, przejazd Metrem Warszawskim. W trakcie zwiedzania obiad. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie. Wizyta w Muzeum Narodowym. Wyjazd w drogę powrotną, obiad w restauracji. Przyjazd w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Warszawa jest stolicą i zarazem największym miastem w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że Warszawę po II wojnie światowej trzeba było rekonstruować praktycznie od fundamentów, miasto należy uznać za architektoniczny cud. Szczególne wrażenie robi odbudowana starówka, która znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Dzisiejsza Warszawa w wyjątkowy sposób łączy swoją bogatą historię z kosmopolitycznym charakterem miasta. Widać to szczególnie po rozległym centrum, w których liczne odrestaurowane zabytki mieszają się w nienachalny sposób z nowoczesną zabudową.

Więcej

Cena wyjazdu obejmuje

 1. transport nowoczesnym autokarem
 2. zakwaterowanie (2 noclegi)
 3. wyżywienie zgodnie z programem; trzy lub dwa posiłki dziennie
 4. usługi przewodników w Warszawie
 5. opiekę kierownika i wychowawców
 6. bilety wstępu do odwiedzanych obiektów: Stadion Narodowy, budynki Sejmu i Senatu, Muzeum Wojska Polskiego, punkt widokowy PKiN, Muzeum Narodowe
 7. bilety na przejazd metrem w Warszawie
 8. ubezpieczenie NNW

PODOBNE OFERTY

Małopolska od A do Z Z Wadowice do Pięknego Krakowa – Energylandia – Jasna Góra i Kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Śladami Jana Pawła II Jasna Góra – Muzeum Auschwitz – Kraków – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Ekspedycja Zakopane Odkrywamy wspólnie Tatry

Zobacz

Berlin wczoraj i dziś Poznajemy stolicę naszego sąsiada

Zobacz

Obóz młodzieżowy z Gdyni do Grecji Olimp – Ateny – Meteory

Zobacz