Rejs

do Szwecji

termin:
12-14.09.2017 r. (3 dni)

Program wycieczki

Dzień 1:

Gdynia – Karlskrona

Spotkanie przed Terminalem Promowym o godz. 20.00, planowe wypłynięcie promu o godz. 21.00. Zakwaterowanie w kabinach 2-osobowych. Na promie czeka przyjazna i gościnna załoga. Podczas rejsu spędzą Państwo czas w miłej atmosferze. Spodobają się Państwu przygotowane zajęcia towarzyskie; bingo, dancing i dyskoteka. Romantyczny nastrój, piękne widoki i czyste powietrze udzielą się każdemu.

Dzień 2:

Szwecja w pigułce

Śniadanie od godz. 7:00. Przypłynięcie promu do Karlskrony rano, wyjazd autokarem spod terminalu promowego pół godziny po przypłynięciu. Przystanek przy kamieniu runicznym Björketorpsstenen.

Wizyta na cmentarzysku z epoki wikingów w Hjortsberga / Hjortahammar. Przejazd do Ronneby i wizyta w średniowiecznym kościele oraz spacer po najstarszej dzielnicy miasta, Bergslagen. Chwila czasu wolnego w Ronneby. Dawne uzdrowisko Ronneby Brunn – spacer po parku zdrojowym. Wycieczka autokarowa po Karlskronie – m.in. Nabrzeże Królewskie z Bastionem Aurora, rynek, wyspa Stumholmen. Czas wolny w Karlskronie. Punkt widokowy w Karlskronie i wyspa Björkholmen. Przejazd na wyspy Senoren, Sturkö i Tjurkö. Cieśnina Finskan – widok na wojskową twierdzę Kungsholmen. Spacer w dawnym kamieniołomie na wyspie Tjurkö. Przyjazd na terminal promowy, wypłynięcie promu wieczorem. Kolacja na promie. Dancing od 21:30.

Dzień 3:

Karlskrona – Gdynia

Planowe przypłynięcie do Gdyni ok. godz. 7:30. Zakończenie wycieczki.

Więcej
stena03 stena02 stena04 stena05
stenaa03

Cena wyjazdu obejmuje

  1. rejs promem do Szwecji i z powrotem
  2. dwa noclegi w kabinach 2-osobowych z łazienkami
  3. wyżywienie: śniadanie – bufet szwedzki,
  4. kolacja (danie dnia, bar sałatkowy i 1 napój bezalkoholowy)
  5. całodzienna wycieczka autokarowa „Szwecja w pigułce”
  6. opiekę pilota
  7. rozrywkę na promie
  8. bilety wstępu do stoczni i powrozowni
  9. ubezpieczenie NNW i KL
  10. opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodną z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 roku