Obóz młodzieżowy w Hiszpanii

Europa Park – Lloret de Mar – Barcelona – Cannes – rejs po Jeziorze Garda – Podróż powrotna przez Lazurowe Wybrzeże i Alpy!

termin:
październik - maj (9 dni)

CENA

 • 1900 zł/os. (50-46 uczestników)
 • 1960 zł/os. (45-42 uczestników)
 • 2050 zł/os. (41-38 uczestników)
 • 2150 zł/os. (37-34 uczestników)

Program wycieczki

Program program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie:

Dzień 1:

Zbiórka uczestników pod szkołą w godzinach popołudniowych. Wyjazd w stronę Niemiec.

Dzień 2:

Śniadanie turystyczne i lunch turystyczny po drodze, wejście do parku rozrywki Europa Park – największego parku rozrywki w Niemczech. Na 95 hektarach znajduje się 16 krain tematycznych, w większości związanych z europejskimi krajami i regionami. Są to między innymi Niemcy, Anglia, Francja, Grecja, Holandia, Włochy, Austria, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Region Skandynawii, Zaczarowany Las, Hiszpania, Irlandia, Kraina Przygody i Islandia. W parku jest aż 13 kolejek górskich, 9 typowo wodnych przejażdżek, a także wiele innych ekscytujących atrakcji, w tym mnóstwo pokazów. Po zakończeniu wizyty przejazd na zakwaterowanie w hotelu położonym u styku trzech państw – Niemiec, Francji i Szwajcarii. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przyjazd do Lloret de Mar, turystycznego kurortu położonego na wschodzie Hiszpanii w samym sercu Costa Brava nad Morzem Śródziemnym. Miejscowość urzeka plażami z krystalicznie czystą wodą w morzu oraz przepięknymi widokami roztaczającymi się pośród licznych skalnych szlaków. Lunch turystyczny na trasie. Zakwaterowanie w hotelu późnym wieczorem, kolacja, nocleg.

Dni 4-5:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu, plażowanie, poznawanie okolicy, piesze wycieczki skalnymi szlakami. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu. Obiad, wyjazd autokarem na zwiedzanie Barcelony, gdzie z zewnątrz zobaczymy m.in.: katedrę św. Eulalii, bazylikę Sagrada Familia, Stadion Camp Nou, Stadion Olimpijski, taras widokowy na Wzgórzu Montjuïc (piękna panorama miasta!), pomnik Kolumba, przejdziemy również najsłynniejszą ulicą miasta – Las Ramblas. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w stronę Włoch trasą wiodącą przez malownicze krajobrazy Lazurowego Wybrzeża. Lunch turystyczny po drodze. Przyjazd na obiadokolację i zakwaterowanie we Włoszech, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Jeziora Garda, rejs promem po największym i najczystszym włoskim jeziorze, lunch turystyczny, następnie wyjazd w stronę Polski – przejazd trasą widokową położoną wśród piętrzących się gór, przejazdy tunelami przechodzącymi przez ich podnóża. Kolacja w restauracji, dalsza podróż.

Dzień 9:

Przyjazd do Gdyni w godzinach porannych.

Więcej

Cena wyjazdu obejmuje

 1. transport nowoczesnym autokarem
 2. zakwaterowanie (6 noclegów w hotelach ***)
 3. wyżywienie zgodnie z programem; głównie trzy posiłki dziennie
 4. usługi przewodnika w Barcelonie
 5. bilety wstępu: park rozrywki Europa Park, rejs promem po Jeziorze Garda
 6. taksę klimatyczną we wszystkich odwiedzanych krajach
 7. opiekę kierownika oraz wychowawców
 8. ubezpieczenie NNW, KL i bagażu
 9. opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodną z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 roku

PODOBNE OFERTY

Małopolska od A do Z Z Wadowice do Pięknego Krakowa – Energylandia – Jasna Góra i Kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Śladami Jana Pawła II Jasna Góra – Muzeum Auschwitz – Kraków – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Ekspedycja Zakopane Odkrywamy wspólnie Tatry

Zobacz

Berlin wczoraj i dziś Poznajemy stolicę naszego sąsiada

Zobacz

Obóz młodzieżowy z Gdyni do Grecji Olimp – Ateny – Meteory

Zobacz