Obóz młodzieżowy w Hiszpanii

– Europa Park, Barcelona, Lazurowe Wybrzeże

termin:
27.04 – 05.05.2018

Program wycieczki

Dzień 1:

Wyjazd wieczorem z Gdyni w stronę Niemiec.

Dzień 2:

Śniadanie turystyczne i lunch turystyczny po drodze, wejście do parku rozrywki Europa Park – największego parku rozrywki w Niemczech. Na 95 hektarach znajduje się 16 krain tematycznych, w większości związanych z europejskimi krajami i regionami. Są to między innymi Niemcy, Anglia, Francja, Grecja, Holandia, Włochy, Austria, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Region Skandynawii, Zaczarowany Las, Hiszpania, Irlandia, Kraina Przygody i Islandia. W parku jest aż 13 roller coasterów, 9 typowo wodnych przejażdżek, a także wiele innych ekscytujących atrakcji – w tym mnóstwo pokazów. Obiad na terenie parku we własnym zakresie. Kolacja turystyczna. Po zakończeniu wizyty przejazd na zakwaterowanie w hotelu położonym u styku trzech państw – Niemiec, Francji i Szwajcarii. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie, przyjazd do Lloret de Mar, lunch turystyczny po drodze. Zakwaterowanie w hotelu późnym wieczorem, kolacja, nocleg.

Hotel*** Montañamar znajduje się w przepięknej, spokojnej okolicy Lloret de Mar, pośród połaci zieleni i skalnych klifów oraz zaledwie parę minut spacerem od plaży i centrum miasteczka. Hotel dysponuje 65 komfortowo urządzonymi pokojami z widokiem na góry lub Morze Śródziemne. Każdy z nich posiada telewizor, balkon i w pełni wyposażoną łazienkę. Darmowe WiFi obejmuje pomieszczenia wspólne, w pokojach jest dostępne za dodatkową opłatą. Goście mogą korzystać ze znajdującego się na dachu odkrytego basenu wraz ze strefą wypoczynkową z leżakami i parasolami, baru przekąskowego czy hotelowej restauracji. W lobby mieści się także sala gier, Ping-Pong oraz – za opłatą – bilard. Obiekt posiada także porośnięty zielenią ogród. Jednym słowem – wszystko, czego trzeba do udanego wypoczynku!

Dzień 4:

Śniadanie, a następnie piesza wycieczka pięknym zalesionym szlakiem do średniowiecznej katalońskiej wioski Ermita de San Quirze oraz znajdującego się na wzgórzu Pomnika Anioła. Powrót do hotelu na obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu, obiad, wyjazd autokarem na zwiedzanie Barcelony, gdzie z zewnątrz zobaczymy m.in.: katedrę św. Eulalii, bazylikę Sagrada Familia, Stadion Camp Nou, Stadion Olimpijski, taras widokowy na Wzgórzu Montjuïc (piękna panorama miasta!), pomnik Kolumba, przejdziemy również najsłynniejszą ulicą miasta – Las Ramblas. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, piesza wycieczka brzegiem Morza Śródziemnego do Blanes, miasteczka nazywanego również „Drzwiami do Costa Brava”. Powrót do hotelu, obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w stronę Włoch trasą wiodącą przez malownicze krajobrazy Lazurowego Wybrzeża. Lunch turystyczny po drodze oraz wizyta w Cannes – miejscowości słynącej z odbywającego się corocznie największego festiwalu filmowego w Europie. Przyjazd do hotelu*** w okolicach Piacenzy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Jeziora Garda, rejs promem po największym i najczystszym włoskim jeziorze, lunch turystyczny, następnie wyjazd w stronę Polski – przejazd trasą widokową położoną wśród piętrzących się gór, przejazdy tunelami przechodzącymi przez ich podnóża. Kolacja w restauracji, dalsza podróż.

Dzień 9:

Przyjazd do Gdyni w godzinach porannych.

Więcej

PODOBNE OFERTY

Barcelona City Break sekrety Sagrada Familia – katalońskie smaki – Park Güell - grupka do 8 osób - Oprowadzają Przewodnicy bez Granic

2950zł
Zobacz

Barcelona City Break sekrety Sagrada Familia – katalońskie smaki – Park Güell - grupka do 8 osób - Oprowadzają Przewodnicy Bez Granic

3450zł
Zobacz