Karpacz

Safari ZOO – Morawski Kras

termin:
kwiecień - wrzesień (8 dni)

CENA

  • 860 zł osoba dorosła
  • 650 zł dzieci do 10 roku życia
  • 0 zł dzieci do 3 lat

Program wycieczki

Dzień 1: Zakwaterowanie. Samodzielny dojazd do ośrodka wypoczynkowego „Patryn” w Karpaczu, zakwaterowanie. Nocleg.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „PATRYN” – Obiekt położony jest na wysokości 850 m n p. m w górnej części Karpacza i w bezpośredniej bliskości z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Malownicza okolica stanowi oazę ciszy i spokoju. Pokoje wyposażone są w telewizor i pełen węzeł sanitarny. W restauracji serwuje się zarówno lokalne specjały, jak i dania kuchni międzynarodowej. Na terenie ośrodka znajduje się także kawiarnia z dwoma tarasami widokowymi oraz świetlica.

Dni 2-7: Śniadanie. Korzystanie z atrakcji ośrodka, otoczenia naturalnego oraz uczestnictwo w wycieczkach. Nocleg.

Dzień 8: Śniadanie, wykwaterowanie. Samodzielny powrót.

Programy wycieczek:

Safari ZOO: W Dvur Kralove znajduje się unikalny, jeden z największych w Czechach Ogrodów Zoologicznych, położony na terenie ponad 60 ha. Znajdziemy tu wiele ciekawych ekspozycji w pawilonach: Zwierząt Drapieżnych (lwy, tygrysy), Ptasi Świat, Świat Dinozaurów, Świat Flamingów, Okapi, Małpy, Orangutany, Wodny Świat, Świat Słoni i wiele innych. Największą atrakcją jest Afrykańskie Safari, gdzie na kilkunastu hektarach biegają liczne zwierzęta kopytne: różnego rodzaju antylopy, bawoły i zebry! Po tej części ogrodu poruszamy się autobusem i z jego pokładu oglądamy zwierzęta.

Morawski Kras: Całodniowa wycieczka dla miłośników natury. Odwiedź z nami jeden z najpiękniejszych kompleksów jaskiń w Europie. Zwiedzanie zaczynamy od przejażdżki mini ciuchcią, następnie odwiedzamy jaskinię Katarzyńską – tu czeka na nas krótki koncert w podziemnym amfiteatrze. W jaskini Punkievni, która jest najpiękniejsza w całym kompleksie, wrażeń dostarczy nam rejs łodzią po podziemnej rzece. Dopełnieniem zwiedzania jest wjazd kolejką górską nad Przepaść Macocha. Czas wolny na ewentualny posiłek i drobne zakupy.

Więcej
05-karpacz-karkonosze 03-karpacz-skalne-miasto-adrspach-czechy karpacz-zoo-safarii-dvur-kralove01 karpacz-zoo-safarii-dvur-kralove02 4-strony_01-jaskinia-raj 01-karpacz-karkonosze-dolny-slask
a02-karpacz-skalne-miasto-czechy-adrspach

Cena wyjazdu obejmuje

– zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym „Patryn”

– wyżywienie: śniadania

– wycieczki zawarte w programie

– usługi przewodników podczas wycieczek

– taksę klimatyczną

– ubezpieczenie NNW oraz KL i bagaż podczas wycieczek

Cena wyjazdu nie obejmuje

Cena nie obejmuje:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów:

Safari ZOO – 255 koron czeskich (około 50 zł)

Morawski Kras – 510 koron czeskich (około 100 zł)

– obiadokolacji (możliwość dokupienia za 20 zł/dzień)

PODOBNE OFERTY

03-karpacz-skalne-miasto-adrspach-czechy

Karpacz Praga – Skalne Miasto

810zł
Zobacz