Obóz Młodzieżowy

- Hiszpania

termin:
12-21.05.2017 r. (10 dni)

Program wycieczki

Program  jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie:

Dzień 1:

Wyjazd wieczorem z Malborka w stronę Niemiec.

Dzień 2:

Śniadanie turystyczne i lunch turystyczny po drodze, wejście do parku rozrywki Europa Park – największy park rozrywki w Niemczech. Na 95 hektarach znajduje się 16 krain tematycznych, w większości związanych z europejskimi krajami
i regionami. Są to między innymi Niemcy, Anglia, Francja, Grecja, Holandia, Włochy, Austria, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Region Skandynawii, Zaczarowany Las, Hiszpania, Irlandia, Kraina Przygody i Islandia.
W parku jest aż 13 rollercoasterów, 9 typowo wodnych przejażdżek, a także wiele innych ekscytujących atrakcji – w tym mnóstwo pokazów. Obiad na terenie parku we własnym zakresie. Kolacja turystyczna, wyjazd w stronę Hiszpanii.

Dzień 3:

Śniadanie turystyczne, przyjazd do Lloret de Mar, zakwaterowanie w hotelu, obiad, czas na wypoczynek. Spotkanie organizacyjne, zapoznanie się z udogodnieniami oraz atrakcjami hotelu, możliwy spacer z wychowawcami grup do centrum miasta, kolacja, nocleg.

Hotel*** Samba – znajduje się w pobliżu (ok. 600 m) jednej z najpiękniejszych plaż na Costa Brava, położony na niewielkim wzniesieniu, w popularnej części miasteczka. Obszerny budynek ma piękne widoki na morze i góry. Hotel dysponuje 441 pokojami z Internetem typu WIFI, z balkonem
i klimatyzacją. W lobby znajduje się sala gier, Ping-Pong – za opłatą, Bilard – za opłatą oraz mini sklep
z pamiątkami, duży taras, sezonowy basen zewnętrzny, zróżnicowane animacje. Basen dla dorosłych
o powierzchni 340 m2, basen dla dzieci o pow. 32 m2, ogród z niewielką strefą sportową, leżaki i parasole. Wszystko czego trzeba do udanego wypoczynku!

Dzień 4:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu (hotel posiada zewnętrzny basen). Obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu, obiad, wyjazd autokarem na zwiedzanie Barcelony, gdzie zobaczymy m.in.: katedrę św. Eulalii, bazylikę Sagrada Familia, Stadion Camp Nou, Stadion Olimpijski, taras widokowy na Wzgórzu Montjuïc (piękna panorama miasta!), pomnik Kolumba, przewidziane 1 – 2 godzin czasu wolnego w rejonie ulicy Las Ramblas. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu (hotel posiada zewnętrzny basen). Obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu (hotel posiada zewnętrzny basen). Obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w stronę Włoch trasą wiodącą przez malownicze krajobrazy Lazurowego Wybrzeża. Lunch turystyczny po drodze oraz wizyta w Cannes – miejscowości słynącej z odbywającego się corocznie największego festiwalu filmowego w Europie. Przyjazd do hotelu*** Villa Adele w miejscowości Varazze, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Jeziora Garda, rejs promem po największym i najczystszym włoskim jeziorze, lunch turystyczny, następnie wyjazd w stronę Polski – przejazd trasą widokową położoną wśród piętrzących się gór, przejazdy tunelami przechodzącymi przez ich podnóża. kolacja w restauracji, dalsza podróż…

Dzień 10:

Przyjazd do Malborka w godzinach porannych.

Więcej

Cena wyjazdu obejmuje

 1. przejazd nowoczesnym autokarem firmy SINDBAD
 2. zakwaterowanie w hotelach ***; w sumie 7 noclegów
 3. wyżywienie wg. programu (3 posiłki dziennie; w czasie przejazdu
  głównie: śniadania, lunche i obiadokolacje; w czasie wypoczynku:
  śniadanie, obiady i kolacje)
 4. usługi przewodnika w Barcelonie
 5. bilety wstępu do parku rozrywki Europa Park w Niemczech
 6. taksę klimatyczną w Hiszpanii
 7. rejs promem po Jeziorze Garda
 8. opiekę kierownika oraz wychowawców
 9. ubezpieczenie NNW, KL i bagażu
 10. opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodną z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 roku.

PODOBNE OFERTY

grecja-_07

Grecja z Gdańska - zwiedzanie i wypoczynek

2900zł
Zobacz
Andaluzja

Andaluzja i Gibraltar - Majowy weekend na południu Hiszpanii

2850 złzł
Zobacz
kudowa-zdroj-_07

Kudowa-Zdrój Góry Stołowe – Błędne Skały – Skalne Miasto

950zł
Zobacz
lagos Portugalia widok

Ferie zimowe w słońcu Portugalii! – Aktywny wypoczynek w Algarve

2770 złzł
Zobacz
noemandia_01

Wyprawa do Normandii - śladami I Dywizji Pancernej

1390 złzł
Zobacz