Obóz Młodzieżowy

- Katalonia

termin:
12-21.05.2017 r. (10 dni)

Program wycieczki

Program  jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie:

Dzień 1:

Wyjazd wieczorem z Malborka w stronę Niemiec.

Dzień 2:

Śniadanie turystyczne i lunch turystyczny po drodze, wejście do parku rozrywki Europa Park – największy park rozrywki w Niemczech. Na 95 hektarach znajduje się 16 krain tematycznych, w większości związanych z europejskimi krajami
i regionami. Są to między innymi Niemcy, Anglia, Francja, Grecja, Holandia, Włochy, Austria, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Region Skandynawii, Zaczarowany Las, Hiszpania, Irlandia, Kraina Przygody i Islandia.
W parku jest aż 13 rollercoasterów, 9 typowo wodnych przejażdżek, a także wiele innych ekscytujących atrakcji – w tym mnóstwo pokazów. Obiad na terenie parku we własnym zakresie. Kolacja turystyczna, wyjazd w stronę Hiszpanii.

Dzień 3:

Śniadanie turystyczne, przyjazd do Lloret de Mar, zakwaterowanie w hotelu, obiad, czas na wypoczynek. Spotkanie organizacyjne, zapoznanie się z udogodnieniami oraz atrakcjami hotelu, możliwy spacer z wychowawcami grup do centrum miasta, kolacja, nocleg.

Hotel*** Samba – znajduje się w pobliżu (ok. 600 m) jednej z najpiękniejszych plaż na Costa Brava, położony na niewielkim wzniesieniu, w popularnej części miasteczka. Obszerny budynek ma piękne widoki na morze i góry. Hotel dysponuje 441 pokojami z Internetem typu WIFI, z balkonem
i klimatyzacją. W lobby znajduje się sala gier, Ping-Pong – za opłatą, Bilard – za opłatą oraz mini sklep
z pamiątkami, duży taras, sezonowy basen zewnętrzny, zróżnicowane animacje. Basen dla dorosłych
o powierzchni 340 m2, basen dla dzieci o pow. 32 m2, ogród z niewielką strefą sportową, leżaki i parasole. Wszystko czego trzeba do udanego wypoczynku!

Dzień 4:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu (hotel posiada zewnętrzny basen). Obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu, obiad, wyjazd autokarem na zwiedzanie Barcelony, gdzie zobaczymy m.in.: katedrę św. Eulalii, bazylikę Sagrada Familia, Stadion Camp Nou, Stadion Olimpijski, taras widokowy na Wzgórzu Montjuïc (piękna panorama miasta!), pomnik Kolumba, przewidziane 1 – 2 godzin czasu wolnego w rejonie ulicy Las Ramblas. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu (hotel posiada zewnętrzny basen). Obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu (hotel posiada zewnętrzny basen). Obiad, wspólne plażowanie, powrót na kolację, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w stronę Włoch trasą wiodącą przez malownicze krajobrazy Lazurowego Wybrzeża. Lunch turystyczny po drodze oraz wizyta w Cannes – miejscowości słynącej z odbywającego się corocznie największego festiwalu filmowego w Europie. Przyjazd do hotelu*** Villa Adele w miejscowości Varazze, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Jeziora Garda, rejs promem po największym i najczystszym włoskim jeziorze, lunch turystyczny, następnie wyjazd w stronę Polski – przejazd trasą widokową położoną wśród piętrzących się gór, przejazdy tunelami przechodzącymi przez ich podnóża. kolacja w restauracji, dalsza podróż…

Dzień 10:

Przyjazd do Malborka w godzinach porannych.

Więcej

PODOBNE OFERTY

Królewska Skandynawia Promami przez Lund, Malmö i Kopenhagę

Zobacz

Wszystkie oblicza Dolnego Śląska Wzdłuż granicy z Czechami

Zobacz

Zimowisko narciarsko-snowboardowe Śnieżne szaleństwo

Zobacz

Śladami Jana Pawła II Jasna Góra – Muzeum Auschwitz – Kraków – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Barcelona i dzikie wybrzeże Prawdziwe oblicze Barcelony - degustacja win i flamenco

Zobacz