Ferie zimowe na Kanarach!

Teneryfa – Piesze wędrówki – Loro Park

termin:
Ferie zimowe (8 dni)

CENA

 • 2750 zł/os. (44-41 uczestników)
 • 2810 zł/os. (40-37 uczestników)
 • 2890 zł/os. (36-33 uczestników)
 • 2980 zł/os. (32-29 uczestników)

Program wycieczki

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie:

Dzień 1:

Spotkanie przed szkołą, przejazd autokarem do portu lotniczego w Warszawie. Odprawa bagażowo-paszportowa, kontrola bezpieczeństwa, przelot na Teneryfę, transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie. Spacer na plażę Playa Jardin – to jedna z najpiękniejszych plaż całej Teneryfy. Usytuowana jest między zamkiem Castillo de San Felipe a dzielnicą Punta Brava. Nazwa plaży oznacza z języka hiszpańskiego „Plaża Ogród”, gdyż otaczają ją ogrody z piękną tropikalną roślinnością, wodospadem oraz nadmorską promenadą. Playa Jardin szczyci się oznaczeniem Błękitnej Flagi świadczącej o jej czystości, bezpieczeństwie i ułatwionym dostępie dla rodzin z dziećmi. Przejście na starówkę kurortu – Plaza del Charco. Powrót do hotelu na obiad. Relaks nad basenem, kolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, odbiór paczek lunchowych, całodzienny pobyt w Loro Park! – krainie dzikich i fascynujących zwierząt dostępnych na wyciągnięcie ręki. Pokazy spektakularnych orek, delfinów i lwów morskich. Zimowy i letni świat pingwinów, podwodne królestwo meduz, tygrysy, jaguary, goryle, leniwce, żółwie olbrzymie, aligatory, kilkaset rodzajów papug i wiele innych. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 4:

Śniadanie, relaks w hotelu nad basenem, gry i zabawy. Po obiedzie wyjście do centrum miasta. Punktem rozpoznawczym miasta jest Lago Martianez – słynny kompleks wypoczynkowy położony nad brzegiem oceanu. Utworzono go na powierzchni plaży i oceanicznych jeziorek. Park wodny zaprojektowany został przez wybitnego architekta Cesara Manrique, mistrza integracji natury z architekturą. Powierzchnia 46 000 m2, na której rozmieszczono osiem basenów z wodą morską i fontannami, posiadającymi kształt karaibskich lagun otoczonych tarasami, bujną kanaryjską roślinnością, wulkanicznymi kamieniami i siedmioma rzeźbami Manrique’a. Miłych wrażeń dostarcza także widok na dolinę Orotavy i wulkan Teide. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, odbiór paczek lunchowych, całodzienna wycieczka piesza szlakiem widokowym nad wybrzeżem oceanu. Szlak Sandero de la Costa o długości 2 kilometrów dostarcza niezapomnianych widoków. Wiedzie on wśród plantacji bananów do odludnych, dzikich plaż El Bollullo, Los Patos i El Ancon. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, relaks w hotelu nad basenem, gry i zabawy. Po obiedzie spacer do centrum kurortu, ostatnie spojrzenie na plażę Playa Jardin oraz starówkę. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie, relaks nad basenem, obiad. Wykwaterowanie z hotelu i transfer do portu lotniczego. Odprawa bagażowo-paszportowa, kontrola bezpieczeństwa, wylot samolotu. Przylot do portu lotniczego w Warszawie, transfer autokarem pod szkołę.

Dzień 8:

Powrót we wczesnych godzinach porannych. Zakończenie wycieczki.

Więcej

Cena wyjazdu obejmuje

 1. przelot samolotem Warszawa – Teneryfa – Warszawa
 2. transport autokarem do i z portu lotniczego w Warszawie
 3. transfery lotnisko – hotel – lotnisko na Teneryfie
 4. zakwaterowanie w hotelu na Teneryfie (6 noclegów)
 5. wyżywienie: śniadanie, obiady i kolacje
 6. bilety wstępu do odwiedzanych obiektów i atrakcji
 7. opiekę kierownika i wychowawców
 8. ubezpieczenie NNW, KL i bagaż
 9. opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

PODOBNE OFERTY

Małopolska od A do Z Z Wadowice do Pięknego Krakowa – Energylandia – Jasna Góra i Kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Śladami Jana Pawła II Jasna Góra – Muzeum Auschwitz – Kraków – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Ekspedycja Zakopane Odkrywamy wspólnie Tatry

Zobacz

Berlin wczoraj i dziś Poznajemy stolicę naszego sąsiada

Zobacz

Obóz młodzieżowy z Gdyni do Grecji Olimp – Ateny – Meteory

Zobacz