Ferie Zimowe na Teneryfie

Ferie Zimowe na Wyspach Kanaryjskich

termin:
21-29.01.2017 r. (9 dni)

Program wycieczki

Dzień 1

Przejazd do Warszawy

Zbiórka uczestników w Gdyni ok. godz. 22:00. Wyjazd oraz odbiór uczestników na trasie przejazdu.

Dzień 2

Przelot na Teneryfę

Przyjazd do portu lotniczego Warszawa Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki). Odprawa bagażowo-paszportowa. Wylot samolotu o godz. 10:20, planowy przylot na Teneryfę o godzinie 15:15. Transfer autokarem do Hotelu Globales Acuario w miejscowości Puerto De La Cruz. Zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z atrakcjami hotelu, spotkanie organizacyjne, kolacja, nocleg.

Hotel ** Globales Acuario – to kameralny, przyjazny hotel z basenem i miłą obsługą.Położony jest w stosunku do piaszczystej plaży oraz centrum miejscowości Puerto De La Cruz 15 minut pieszo. Hotel mieści się w spokojnej dzielnicy sprzyjającej relaksowi nad basenem, jednocześnie tworząc znakomitą bazę wypadową na wycieczki piesze i do atrakcji w mieście. W hotelu pełne wyżywienie z napojami.

Dzień 3

Puerto De La Cruz – Plaża Playa Jardin

Śniadanie. Spacer na plażę Playa Jardin – to jedna z najpiękniejszych plaż całej Teneryfy. usytuowana jest między zamkiem Castillo de San Felipe a dzielnicą Punta Brava. Nazwa plaży oznacza z języka hiszpańskiego „Plaża Ogród”, gdyż otaczają ją ogrody z piękną tropikalną roślinnością, wodospadem oraz nadmorską promenadą. Playa Jardin szczyci się oznaczeniem Błękitnej Flagi świadczącej o jej czystości, bezpieczeństwie i ułatwionym dostępie dla rodzin z dziećmi. Przejście na starówkę kurortu – Plaza del Charco. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiad. Relaks nad basenem, kolacja, nocleg.

Dzień 4

Świat flory i fauny w Loro Park!

Śniadanie, odbiór paczek lunchowych, całodzienny pobyt w Loro Park! – krainie dzikich i fascynujących zwierząt dostępnych na wyciągnięcie ręki. Weźmiemy udział w spektakularnych pokazach orek, delfinów i lwów morskich. Zobaczymy zimowy i letni świat pingwinów, podwodne królestwo meduz, tygrysy, jaguary, goryle, leniwce, żółwie olbrzymie, aligatory, kilkaset rodzajów papug i wiele innych. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Kompleks wypoczynkowy Lago Martianez

Śniadanie, relaks w hotelu nad basenem. Po obiedzie wyjście do Lago Martianez – to słynny kompleks wypoczynkowy położony nad brzegiem oceanu. Utworzono go na powierzchni plaży i oceanicznych jeziorek. Park wodny zaprojektowany został przez wybitnego architekta Cesara Manrique, mistrza integracji natury z architekturą. Zwiedzimy powierzchnię 46 000 m2, na której rozmieszczono osiem basenów z wodą morską i fontannami, posiadającymi kształt karaibskich lagunek otoczonych tarasami, bujną kanaryjską roślinnością, wulkanicznymi kamieniami i siedmioma rzeźbami Manrique’a. Miłych wrażeń dostarcza także widok na dolinę Orotavy i wulkan Teide. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 6

Piesza wędrówka wybrzeżem Atlantyku

Śniadanie, odbiór paczek lunchowych, całodzienna wycieczka piesza szlakiem widokowym nad wybrzeżem oceanu. Szlak Sandero de la Costa o długości 2 kilometrów dostarcza niezapomnianych widoków. Wiedzie on wśród plantacji bananów do odludnych, dzikich plaż El Bollullo, Los Patos i El Ancon. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.

Dzień 7

starówka Puerto De La Cruz

Śniadanie, relaks w hotelu nad basenem, gry i zabawy. Po obiedzie spacer do centrum kurortu, ostatnie spojrzenie na plażę Playa Jardin oraz starówkę. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 8

Przelot samolotem – nocleg w Szczecinie

Śniadanie wcześnie rano, wykwaterowanie z hotelu i transfer do portu lotniczego. Odprawa bagażowo-paszportowa, planowany wylot samolotu o godz. 7:55. Planowy przylot do portu lotniczego w Berlinie o godz. 14:05. Spotkanie z kierowcą autokaru, wyjazd w stronę Polski. Zakwaterowanie w hotelu w Szczecinie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9

Powrót do Trójmiasta

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w stronę Trójmiasta. Przyjazd do Gdyni około godz. 14:00.

Więcej

PODOBNE OFERTY

Królewska Skandynawia Promami przez Lund, Malmö i Kopenhagę

Zobacz

Wszystkie oblicza Dolnego Śląska Wzdłuż granicy z Czechami

Zobacz

Zimowisko narciarsko-snowboardowe Śnieżne szaleństwo

Zobacz

Śladami Jana Pawła II Jasna Góra – Muzeum Auschwitz – Kraków – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Barcelona i dzikie wybrzeże Prawdziwe oblicze Barcelony - degustacja win i flamenco

Zobacz