Cztery strony życia

Jaskinia Raj – Auschwitz – Wadowice – Energylandia

termin:
do uzgodnienia (3 dni)

CENA

  • 540 zł/os. (44-41 uczestników)
  • 560 zł/os. (40-37 uczestników)
  • 590 zł/os (36-33 uczestników)
  • 620 zł/os. (32-29 uczestników)

Program wycieczki

Dzień 1:

Zbiórka uczestników pod szkołą wcześnie rano. Wyjazd w kierunku Jaskini Raj. Przyjazd do Jaskini Raj, jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych w naszym kraju, znajdującej się wśród sztandarowych atrakcji Gór Świętokrzyskich. Zachwyca ona obfitością i zróżnicowaniem kalcytowych form naciekowych. W jaskini podziwiać można skupiska stalaktytów o zagęszczeniu niespotykanym na skalę światową. Długość trasy wynosi w sumie 180 metrów. Przejazd do Kielc. Zakwaterowanie w hotelu późnym popołudniem. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w stronę Oświęcimia. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Auschwitz-Birkenau, największego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i ośrodka zagłady, gdzie w czasie II wojny światowej życie straciło 1,1 miliona ludzi. Jeden z głównych symboli Holocaustu, zwany również „Fabryką Śmierci”. Od 1979 roku Muzeum figuruje na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Przejazd na zakwaterowanie i obiad. Następnie przejazd kolejką z przewodnikiem audio po Wadowicach. Powrót na kolację, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych w formie ogniska z kiełbaskami. Nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w stronę Zatoru, wejście do Energylandii, największego parku rozrywki w Polsce. Kompleks zajmuje powierzchnię 26 hektarów i oferuje mnóstwo różnorodnych atrakcji dostosowanych do każdej grupy wiekowej – od ekstremalnie szybkich kolejek górskich (osiągających prędkość nawet 100 km/h) czy olbrzymich wahadeł, przez spływy wodne na tropikalnej wyspie, po wioski tematyczne – Szwajcarską i Wikingów. Szeroka oferta zawiera także pokazy i widowiska edukacyjne oraz seanse kinowe. Cena biletu obejmuje wszystkie oferowane przez park atrakcje oraz porcję frytek i napój dla każdego członka grupy. W trakcie pobytu przewidziano również obiad. Po zakończeniu wizyty wyjazd w stronę Polski. Powrót około północy.

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Więcej
4-strony_01 4-strony_02 06zakopane-wadowice-oswiecim 4-strony_03 wadowice-krakow-energylandia_d wadowice-krakow-energylandia-_01
4-strony_p01 4-strony_p02

Cena wyjazdu obejmuje

  1. transport nowoczesnym autokarem
  2. zakwaterowanie: Kielce (1 nocleg), okolice Wadowic (1 nocleg)
  3. wyżywienie zgodnie z programem; głównie trzy posiłki dziennie
  4. bilety wstępu: Jaskinia Raj, Muzeum Auschwitz, Park Rozrywki Energylandia, kolejka z przewodnikiem audio w Wadowicach
  5. opiekę kierownika i wychowawców
  6. ubezpieczenie NNW

PODOBNE OFERTY

grecja-_03a

Obóz młodzieżowy z Gdyni do Grecji Olimp – Ateny – Meteory

Zobacz
04grecja

Obóz młodzieżowy – Grecja Argolida Argolida – Ateny

Zobacz
augustow_00

Augustów Rejs Doliną Rospudy oraz wycieczka do Wilna i Trok

1320zł
Zobacz
w-rytmie-wiednia-i-bratyslawy-_g

W rytmie Wiednia i Bratysławy Pałac Hofburg – Dom Mozarta – Belweder

od 1150zł
Zobacz
wadowice-krakow-energylandia_d

Wadowice, Kraków i Energylandia Miasto Jana Pawła II – stolica Małopolski

od 650zł
Zobacz