Barcelona i dzikie wybrzeże

Prawdziwe oblicze Barcelony - degustacja win i flamenco

termin:
19-23.05.2019 r. (5 dni)

Program wycieczki

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie:

Dzień 1:

Spotkanie uczestników w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku o godz. 16:30. Kontrola bezpieczeństwa, odprawa paszportowo-bagażowa, planowy wylot samolotu o godz. 18:35. Przylot do portu lotniczego w Barcelonie o godz. 21:40. Transfer autokarem do Hotelu*** Samba w Lloret de Mar, z dostępem do plaży Morza Śródziemnego. Zakwaterowanie, ze względu na późny przyjazd do hotelu kolacja na zimno, nocleg.

Hotel*** Samba – znajduje się w pobliżu (ok. 600 m) jednej z najpiękniejszych plaż na Costa Brava, położony na niewielkim wzniesieniu, w popularnej części miasteczka. Obszerny budynek ma piękne widoki na morze i góry. Hotel dysponuje pokojami z bezpłatnym dostępem do sieci WIFI, balkonami i klimatyzacją. W lobby znajduje się sala gier, Ping-Pong – za opłatą, Bilard – za opłatą oraz mini sklep z pamiątkami, duży taras, sezonowy basen zewnętrzny, zróżnicowane animacje. Basen dla dorosłych o powierzchni 340 m2, basen dla dzieci o pow. 32 m2, ogród z niewielką strefą sportową, leżaki i parasole. Wszystko czego trzeba do udanego wypoczynku!

Dzień 2:

Śniadanie, wyjazd autokarem na zwiedzanie Barcelony, największego miasta i stolicy Wspólnoty Autonomicznej Katalonii. Podczas wizyty zobaczymy m.in.: katedrę św. Eulalii, bazylikę Sagrada Familia, Stadion Olimpijski, taras widokowy na Wzgórzu Montjuïc (przepiękna panorama miasta!), pomnik Kolumba, przejdziemy również najsłynniejszą ulicą miasta – Las Ramblas. Czas wolny w centrum miasta. Wieczorny pokaz magicznej fontanny multimedialnej. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie. Wyjazd autokarem na zwiedzanie winiarni z poznawaniem etapów produkcji wina. Degustacja z prezentacją sposobu oceny jakości trunku. Powrót do hotelu na obiadokolację. Wieczorne wyjście na pokaz Flamenco z napojem oraz hiszpańskimi tapas. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4:

Śniadanie, po obiedzie ok. 12:00 wykwaterowanie z hotelu, transfer do Barcelony. Wizyta na stadionie Camp Nou, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa FC Barcelona. W trakcie zwiedzania będziemy mieli okazję podziwiać imponujące klubowe muzeum z wieloma interaktywnymi elementami oraz olbrzymią kolekcją trofeów zebraną na przestrzeni dziesięcioleci. Zasiądziemy także rzecz jasna na trybunach, skąd podziwiać można wspaniałą panoramę obiektu. Przejazd do Parku Güell, ogrodu z licznymi elementami architektonicznymi zaprojektowanego przez Antonio Gaudiego. Park składa się z wielu fragmentów zieleni, pociętych systemami krętych ścieżek, mostków i ciągami schodów. Po wizycie w mieście transfer do portu lotniczego w Barcelonie. Kontrola bezpieczeństwa, odprawa paszportowo-bagażowa, wylot samolotu o 22:15.

Dzień 5:

Przylot do portu lotniczego w Gdańsku o godz. 01:25. Zakończenie wycieczki.

Więcej

PODOBNE OFERTY

Królewska Skandynawia Promami przez Lund, Malmö i Kopenhagę

Zobacz

Bajkowe Czechy i Dolny Śląsk Na wskroś przez magiczne Czechy

Zobacz

Dolny Śląsk, Czechy i Saksonia Wrocław – Praga – Drezno

Zobacz

Małopolska od A do Z Z Wadowice do Pięknego Krakowa – Energylandia – Jasna Góra i Kopalnia soli w Wieliczce

Zobacz

Wszystkie oblicza Dolnego Śląska Wzdłuż granicy z Czechami

Zobacz