POWRÓT

Wczasy w Zakopanem Wycieczka do Krakowa – Spływ przełomem Dunajca

cena: 1000 zł/os

TERMIN kwiecień – wrzesień 2018 (8 dni)

ilość wolnych miejsc:

CENA

  • 1000 zł osoba dorosła
  • 800 zł dzieci do 10 roku życia
  • 0 zł dzieci do 2,9 roku życia

Program wycieczki

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania lub wycieczki mogą ulec lekkim zmianom.

Dzień 1:

Zakwaterowanie. Samodzielny dojazd do Domu Wczasowego „U Klusi”, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
DOM WCZASOWY „U KLUSI” – usytuowany w spokojnej okolicy w Zakopanem. Z okien roztacza się widok na Tatry. Każdy pokój w obiekcie jest urządzony w stylu góralskim i dysponuje łazienką z prysznicem. Podłogi w pokojach wyłożono drewnem. Pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W zielonym ogrodzie znajduje się miejsce do grillowania i plac zabaw. Do dyspozycji Gości jest także jadalnia i stół do gry w piłkarzyki. Śniadania i obiadokolacje serwowane są w jadalni. Obiekt „U Klusi” usytuowany jest w odległości ok. 5 km. od popularnych Krupówek oraz ok. 5 km. od Dworca Kolejowego (łatwy i tani dojazd busami spod dworca).

Dzień 2 – 7:

Śniadanie. Korzystanie z atrakcji otoczenia, wygód Domu Wczasowego „U Klusi” oraz uczestnictwo w wycieczkach. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie.

Programy wycieczek:

Kraków przyciąga zabytkami, bogactwem kultury i niesamowitą atmosferą. Kazimierz – słynna dzielnica przez wiele wieków będąca miejscem współistnienia kultury żydowskiej i chrześcijańskiej. Rynek Główny ma wyjątkowe znaczenie historyczne, kulturowe i społeczne. Obecnie jest największym placem Krakowa oraz jednym z największych rynków w Europie. Bazylika Mariacka słynie z największego w Europie gotyckiego ołtarza, autorstwa mistrza Wita Stwosza. Z wieży kościoła co godzinę grany jest hejnał mariacki. Zwiedzając Rynek zobaczymy także Sukiennice i pomnik Adama Mickiewicza. Wawel jest naszym symbolem narodowym i kulturowym. Był siedzibą polskich władców, ich nekropolią i miejscem gdzie kształtowała się historia Polski.

Spływ przełomem Dunajca wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Pienin. Z Niedzicy udadzą się Państwo w ponad dwugodzinną przeprawę drewnianymi tratwami rwącym nurtem Dunajca. Różnorodność szybko zmieniających się krajobrazów zadziwi nawet najbardziej wymagających. Spływ rozpoczyna się w Sromowcach Kątach, a kończy w Szczawnicy. Oprócz głównej atrakcji pokażemy Państwu urokliwe zakątki polskiego Spisza, do których zaliczyć można Zamek w Niedzicy, malowniczą Zaporę Czorsztyńską oraz drewniany Kościółek w Dębnie. Wyjazd o godz. 9:30, powrót ok. 19:00.

06zakopane-krakow 05zakopane-krakow 03zakopane-krakow 04zakopane-krakow 02zakopane-krakow 01zakopane-krakow
a02zakopane-wadowice-oswiecim a02zakopane-krakow

Cena wyjazdu obejmuje

  1. zakwaterowanie w Domu Wczasowym „U Klusi”
  2. wyżywienie: śniadania, obiadokolacje
  3. wycieczki zawarte w programie
  4. usługi przewodników podczas wycieczek
  5. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Wawel, Kościół Mariacki)
  6. ubezpieczenie NNW