POWRÓT

Wczasy w Karpaczu – Wycieczki do Pragi i Skalnego Miasta

cena: 850 zł/os

TERMIN kwiecień - wrzesień 2018 (8 dni)

ilość wolnych miejsc:

CENA

  • 850 zł osoba dorosła
  • 640 zł dzieci do 10 roku życia
  • 0 zł dzieci do 3 lat

Program wycieczki

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania lub wycieczki mogą ulec lekkim zmianom

Dzień 1:

Zakwaterowanie. Samodzielny dojazd do ośrodka wypoczynkowego „Patryn” w Karpaczu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „PATRYN” – Obiekt położony jest na wysokości 850 m n p. m w górnej części Karpacza i w bezpośredniej bliskości z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Malownicza okolica stanowi oazę ciszy i spokoju. Pokoje wyposażone są w telewizor i pełen węzeł sanitarny. W restauracji serwuje się zarówno lokalne specjały, jak i dania kuchni międzynarodowej. Na terenie ośrodka znajduje się także kawiarnia z dwoma tarasami widokowymi oraz świetlica.

Dzień 2 – 7:

Śniadanie. Korzystanie z atrakcji ośrodka, otoczenia naturalnego oraz uczestnictwo w wycieczkach. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie.

Programy wycieczek:

Praga to wyjątkowe miasto, które czeka na nas tuż za granicą, u naszych południowych sąsiadów. Wielowiekowa historia tej czeskiej metropolii o wspaniałej atmosferze zaowocowała w licznych znanych zakątkach – Hradczany, Stare Miasto czy Most Karola to tylko niektóre z popularnych miejsc, które obejmuje nasza wycieczka do Pragi. Wyjazd o godzinie 7:00, powrót około 21:00.

– Skalne Miasto. Przepiękne, unikalne Skalne Miasto zaprasza turystów. Formy skalne zbudowane z piaskowca zostały wspaniale wyrzeźbione przez naturę. Skalne Ściany często przybierają różne formy, przez co nadano im ciekawe nazwy – Dzban, Bryła cukru, Komin cukrowni, Kochankowie, Wieża Elżbiety. Możemy podziwiać piękną Gotycką bramę, skalny wodospad, szmaragdowe jeziorko starej piaskarni. Dodatkową atrakcją jest spływ wieloosobowymi tratwami po górskim jeziorku. Czas wolny na obiad i drobne zakupy. Wyjazd o godzinie 9:00, powrót około 17:00.

02karpacz 01karpacz 05karpacz 03karpacz 04karpacz 06karpacz
a03karpacz a02karpacz

Cena wyjazdu obejmuje

  1. zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym „Patryn”
  2. wyżywienie: śniadania, obiadokolacje
  3. wycieczki zawarte w programie
  4. usługi przewodników podczas wycieczek
  5. ubezpieczenie NNW oraz KL i bagaż podczas wycieczek

Cena wyjazdu nie obejmuje

  1. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Skalne Miasto – 150 koron czeskich (około 25 zł)
  2. bilet na metro w Pradze – 32 korony czeskie (około 5,50 zł)