POWRÓT

Wczasy w Krynicy Zdrój Pobyt w pensjonacie „Flora” – Spływ Dunajcem – Jaworzyna Krynicka

cena: 1190 zł/os

TERMIN lipiec-sierpień 2018 (wybrane 8 dni)

ilość wolnych miejsc: do uzgodnienia

CENA

  • 1190 zł/osobę

Program wycieczki

Dzień 1:

Samodzielny dojazd do Pensjonatu Flora, zakwaterowanie, obiad, kolacja, nocleg.

PENSJONAT „FLORA”
Obiekt mieści się bardzo blisko centrum Krynicy-Zdrój, zaledwie 30 metrów od „Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego”. Pensjonat gwarantuje kameralną i gościnną atmosferę. Pokoje urządzone są przytulnie i komfortowo. Każdy z nich posiada telewizor z odtwarzaczem DVD, darmowy dostęp do Internetu oraz czajnik. Do dyspozycji pozostaje również sezonowy odkryty basen oraz bezpłatny prywatny parking. Restauracja serwuje dania zarówno kuchni regionalnej, jak i międzynarodowej. Lokalizacja pensjonatu oraz krynicka aura doskonale sprzyjają zarówno aktywnej, jak i spokojniejszej formie wypoczynku. Pakiet obejmuje także dwa całodzienne wejścia do Term w Wielkiej Pieniawie, znajdujących się w samym sercu Parku Zdrojowego. Będą mogli tam Państwo korzystać z dwóch basenów, trzech saun, jacuzzi, bieżni i siłowni.

Dzień 2 – 7:

Śniadanie. Korzystanie z atrakcji otoczenia oraz pensjonatu, uczestnictwo w wycieczkach. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, wykwaterowanie. Samodzielny powrót.

 

Programy wycieczek:

Słowacja, Spływ Dunajcem, Pieniny Słowackie, Leśnica: Dunajec to najpiękniejsza górska rzeka w Polsce prowadzi swoje wody z północnych stoków Tatr do brzegów Wisły. W swoim górnym biegu płynie przez Pieniny tworząc jeden z najbardziej uroczych przełomów rzecznych w Europie. Na tym odcinku nurt Dunajca stanowi granicę pomiędzy Polską i Słowacją. Położone nad brzegami Dunajca strome zbudowane z wapiennych skał ściany skalne są częścią jednego z pierwszych na świecie pogranicznych Parków Narodowych. Już od ponad 150 lat przełom Dunajca zachwycał i przyciągał turystów. Tyle lat istnieje zorganizowany spływ Dunajcem. Uczestnicy spływu płynąc wykonanymi z drewna łodziami podziwiają niezwykły świat przyrody.

Jaworzyna Krynicka, Kolej Gondolowa: Jaworzyna Krynicka /1114 m n.p.m./ jest najwyższym szczytem we wschodniej części Beskidu Sądeckiego. Ze szczytu można podziwiać piękną panoramę okolic: Beskid Sądecki, Beskid Niski, Beskid Wyspowy, Gorce, Pieniny i Tatry. Poniżej szczytu Jaworzyny znajduje się schronisko o bardzo ciekawej historii związanej z pionierską działalnością Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce. Trasa kolei długości 2211 m przebiega z Czarnego Potoku na sam szczyt Jaworzyny Krynickiej. Po pokonaniu w ciągu zaledwie 7 minut – 465 m różnicy wzniesień można podziwiać z platform widokowych wspaniałe beskidzkie krajobrazy, a bliski kontakt z przyrodą dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń.

krynica-_lato-01 krynica-_02 krynica-_01 krynica-_03 krynica-_05 krynica-_04
krynica-_lato-p01 krynica-_p01

Cena wyjazdu obejmuje

  1. zakwaterowanie w pensjonacie „Flora”
  2. wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  3. transport Krynica PKP – Pensjonat – Krynica PKP
  4. wycieczki zawarte w programie
  5. usługi przewodników podczas wycieczek
  6. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  7. podatek uzdrowiskowy w Polanicy Zdrój
  8. ubezpieczenie NNW w Polsce oraz NNW, KL i bagaż w trakcie wycieczki na Słowację