POWRÓT

Obóz młodzieżowy we Włoszech Wadowice – Dom Rodzinny Jana Pawła II – Adriatyk – San Marino – Romeo i Julia – Rejs po jeziorze Garda – Caneva Aquapark – Hotel przy plaży

cena: 1980 zł/os

TERMIN 25.07 - 02.08.2018 r. (9 dni)

ilość wolnych miejsc: do uzgodnienia

CENA

 • Cena: 1980 zł

Program wycieczki

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Dzień 1:

Zbiórka uczestników obozu młodzieżowego rano przy Dworcu Głównym w Gdyni (obok starej poczty). Spotkanie z kierowcą autokaru, wyjazd w stronę Wadowic. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych. Wizyta w Domu Rodzinnym Ojca Św. Jana Pawła II. Transfer na zakwaterowanie w Ośrodku Rekolekcyjnym Ojców Pallotynów. Obiadokolacja, ognisko z kiełbaskami, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w stronę Zatoru, wejście do Energylandii, największego parku rozrywki w Polsce. Kompleks oferuje mnóstwo różnorodnych atrakcji dostosowanych do każdej grupy wiekowej – od
ekstremalnie szybkich Roller Coasterów (osiągających prędkość nawet 100 km/h) czy olbrzymich wahadeł, przez spływy wodne na tropikalnej wyspie, po wioski tematyczne – Szwajcarską i Wikingów. W trakcie pobytu lunch i kolacja. Po zakończeniu wizyty wyjazd w kierunku Włoch.

Dzień 3:

Śniadanie turystyczne na trasie. Zakwaterowanie w hotelu*** Alexander w miejscowości San Mauro a Mare, zapoznanie udogodnień hotelu, czas na odpoczynek, pobyt na hotelowym basenie, obiadokolacja, nocleg.
Hotel*** Alexander znajduje się w malowniczej miejscowości San Mauro a Mare, w prowincji Forlì-Cesena. Obiekt mieści się nad Morzem Adriatyckim, dwie minuty spacerem od plaży. Pokoje są przestronne i urządzone
w komfortowy sposób. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, klimatyzację, WiFi, łazienkę z prysznicem, a także balkon (w większości pokoi z widokiem na morze). Do dyspozycji gości pozostaje również odkryty basen oraz strefa wypoczynkowa i duży ogród. Hotelowa restauracja serwuje w formie bufetu dania zarówno kuchni włoskiej, jak i międzynarodowej. Dodatkowo każdego dnia przed naszym hotelem organizowane będą różnego rodzaju animacje!

Dzień 4:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji otoczenia oraz wspólne plażowanie, kąpiele w Adriatyku, spacery nadmorskimi promenadami, wizyta w centrum miasteczka, powrót na obiadokolację, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, plażowania, kąpiele morskie. Przejazd do Republiki San Marino, jednego z najmniejszych państw świata, położonego na górzystym terenie pasma Apeninów. Zwiedzanie stolicy kraju, podziwianie pięknych krajobrazów, możliwość nabycia oryginalnych pamiątek. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, korzystanie z atrakcji otoczenia oraz wspólne plażowanie, kąpiele w Adriatyku, spacery nadmorskimi promenadami, wizyta w centrum miasteczka, powrót na obiadokolację, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Desenzano del Garda, rejs promem po największym i najczystszym włoskim jeziorze do miejscowości Bardolino. Lunch turystyczny, następnie transfer do Werony. Krótkie zwiedzanie miasta – historyczne centrum, balkon Romea i Julii, amfiteatr. Zakwaterowanie w hotelu w pobliżu Werony. obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie, przygotowanie pakietów lunchowych, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na całodzienny pobyt w parku wodnym Caneva, położonym nad samym jeziorem Garda. Aquapark utrzymany jest w konwencji tropikalnej wyspy podzielonej na krainy tematyczne. Odwiedzający mogą korzystać z kilku basenów, 12 zjeżdżalni o różnej szybkości oraz wielu pomysłowo urządzonych stref wypoczynkowych. Po zakończeniu wizyty, przejazd do restauracji na obiadokolację, wyjazd w stronę Polski.

Dzień 9:

Śniadanie turystyczne i obiad w restauracji na trasie. Powrót w godzinach popołudniowych. Zakończenie wycieczki.

wlochy-oboz-_01 wlochy-oboz-_05 wlochy-oboz-_06 wlochy-oboz-_03 wlochy-oboz-_02 wlochy-oboz_04
wlochy-oboz-_p01 wlochy-oboz-_p02

Cena wyjazdu obejmuje

 1. transport nowoczesnym autokarem,
 2. zakwaterowanie głównie w obiektach *** (Dom Rekolekcyjny Ojców Pallotynów – 1 nocleg, Hotel*** Alexander– 4 noclegi, Hotel*** w regionie Werona – 1 nocleg)
 3. wyżywienie wg. programu (3 posiłki dziennie, głównie: śniadania, obiady i kolacje)
 4. usługi przewodników
 5. bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki oraz na rejs po jeziorze Garda
 6. lunche turystyczne podczas przejazdów
 7. taksę klimatyczną we Włoszech
 8. opiekę kierownika oraz wychowawców
 9. ubezpieczenie NNW, KL i bagaż
 10. opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodną z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 roku